Якась порнографія, а не дороги: директор облавтодору дивився секс-відео на робочій нараді (відео)

Поки в адміністрації слухали офіційний звіт, з телефону Андрія Рудніка лунали характерні стогони.

У Кропивницькому чиновник зганьбився прямо під час робочої наради.  Директор підприємства "Кіровоградський облавтодор" Андрій Руднік на апаратній нараді в облдержадміністрації вирішив переглянути порно.  Такі висновки можна зробити з відео, на якому чути, як з телефону чиновника линуть характерні стогони.

Саме у цей час присутні на робочій зустрічі слухали звіт начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторії Кулікової про пристосованість об'єктів інфраструктури до потреб людей з інвалідністю.

Зауважень Рудніку при цьому ніхто не зробив – інші чиновники відреагували стриманим сміхом.

Місцеві журналісти після інциденту намагалися отримати коментар директора облавтодору та запитали, яке саме відео та на якому сайті він дивився. Однак Руднік заявив, що не розуміє, про що мова, попросив його не провокувати та втік з адміністрації, навіть не забравши верхній одяг.

Хоча, може, директора облавтодору просто неправильно зрозуміли – і то були зовсім не звуки порно, а просто стогони жінки, яка їхала по дорозі у Кіровоградські області?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту