Якби у жертви Голокосту був Instagram: у соцмережі з'явилася сторінка єврейської дівчинки

Бюджет проекту - 4 мільйони доларів, а зйомки відбувалися в Україні

Єва Хейман - єврейська дівчинка з Угорщини, яка стала однією з жертв Голокосту у 1944 році.  Днями в Instagram з’явився акаунт eva.stories. Він показує, як виглядала б сторінка підлітка, якби у ті часи існували соцмережі.

Над проектом працювало більше 400 людей, більшість сюжетів зняли на території України, а його загальний бюджет - близько 4 мільйонів доларів.  

Автор ідеї та інвестор - ізраїльський бізнесмен Мати Кохаві.

- Ідея проекту  - це спроба використовувати соціальні мережі для збереження історичної пам'яті, - вважає бізнесмен. - Таким чином ми хотіли б донести інформацію про долю Хейман та інших жертв Голокосту до молодого покоління. Адже саме цей формат буде для них найбільш звичним.

 

Переглянути цей допис в Instagram

Eva.Stories Official Trailer

Допис, поширений Eva (@eva.stories)

На сторінці eva.stories вже з'явилися перші публікації, які показують життя дівчинки “до” та “після” того, як до них прийшли нацисти.

Цей проект викликав бурхливе обговорення в усьому світі. Частина вважає ідею блискучою, але дехто вважає такий формат недоречним через використання хештегів та емоджі, які примітивізують пам'ять про трагедію.

Справжня Єва жила у невеличкому угорському містечку, яка нині знаходиться на території Румунії. Її батьки були розлучені, тому її виховували бабуся та дідусь. Вона мріяла стати журналістом і почала вести щоденник, коли їй виповнилося 13. Останній запис у її щоденнику датований 30 травня 1944 року - за кілька днів до депортації до табору смерті.

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту