Питання, які зближують: про що говорити з коханими, аби краще їх пізнати

Як стати доповненням партнера - поради психолога.

За допомогою сучасної психології можна творити дива зі своїми стосунками. Намагаючись бути уважніше, можна стати ближче до своєї коханої людини. Є безліч досліджень щодо питань, які бажано поставити своїй другій половинці, щоб дізнатися її краще. Питання для двох не тільки зближують, а й допомагають закохуватися в партнера як вперше, так і через багато років спільного життя, даруючи друге дихання згаслим почуттям.

Ваша кохана людина може не відповісти на всі питання. Це може бути пов'язано з тим, що ви разом зовсім недавно, і партнер тільки вчиться вам довіряти. А можливо, він багато років зберігає якусь таємницю - дуже важливу лише для нього. Не варто в такому випадку тиснути на партнера, щоб той розповів все негайно. Найімовірніше, питання змусить його задуматися і, швидше за все, ваша кохана людина сама вам відкриється трохи згодом.

Тут зібрані найважливіші питання коханим, які ви можете поставити одне одному по черзі та відкритися по-справжньому. Відповідати на них потрібно чесно або не відповідати зовсім - це не та ситуація, де потрібні напівкроки. Постарайтеся підібрати для цієї справи відповідний час, коли вас нічого не дратуватиме, і максимально зосередьтеся на питаннях.

ТОП-15 доречних запитань

 1. 1❤ Назвати мінімум три речі, в яких, на вашу думку, ви ідентичні з партнером. Протилежності притягуються? Ні! Має бути щось, що буде вас об'єднувати одне з одним. Наприклад, цілеспрямованість. Коли обидва партнери роблять кроки в житті, щоб розвиватися і робити себе краще, це дуже здорово. З подвоєною силою можна досягти всього на світі. А ось коли один партнер тягне все за двох - це вже проблема.
 2. 2❤ Чому в житті ви найбільше вдячні? Швидше за все, вам буде корисно дізнатися, що є головною цінністю вашої коханої людини. Можливо, це було навіть здійснення її мрії. Чи можете ви зробити щось подібне для своєї другої половинки?
 3. 3❤ Що б ви змінили в своєму вихованні, якби мали можливість? Відповідь на це питання розповість, які недоліки в собі визнає ваш партнер. Що він вважає неправильним, на кого б він не хотів бути схожий. Таким чином вийде глибше копнути в дитинство, де були якісь проблеми або психологічні травми, які людина або не усвідомлює сама, або ретельно приховує все життя.
 4. 4❤ Укласти в п'ять хвилин оповідання про своє життя. Дозвольте людині виговоритися і самій зрозуміти, з чого складається її життя, на чому вона робить акцент - більше на поганих або хороших моментах у своєму існуванні.
 5. 5❤ Якби існував прилад, який передбачає правдиве майбутнє, що б ви у нього запитали? Дуже різнопланове питання. Людина може не хотіти знати своє майбутнє, запитати про щось глобальне (наприклад, про мир у всьому світі) або про те, чого вона боїться. У будь-якому разі ви зрозумієте, що її хвилює найбільше на цю мить.
 6. 6❤ Що є найважливішим досягненням для вас? Дізнайтеся, чим пишається ваше кохання, і в жодному разі не забувайте. Хоча, можливо, людина тільки прагне своєї мети, що стане предметом її гордості. Наприклад, відкрити свою справу, народити дитину або закінчити університет з відзнакою. У ваших силах посприяти цьому, такі речі не забуваються, і ви отримаєте тільки безмірну вдячність і любов у відповідь.
 7. 7❤ Що для вас дружба, чому вона для вас цінна? Всім нам потрібні друзі, але для кожної людини це поняття різне. У когось це взаємовигідна співпраця, а для когось - безоплатні та прості відносини з бажанням просто вислухати друга і допомогти в скрутну хвилину. Не забувайте, що в справжніх любовних стосунках теж присутні елементи дружби, ви можете дізнатися багато цікавого для себе.
 8. 8❤ Розкажіть про найдорожчий і найстрашніший спогад. Це питання вказує на те, що справило найбільше враження на вашого партнера. Що б він хотів пережити у своєму житті знову, а що б забув, як страшний сон. Враховуйте це, щоб використовувати гарний спогад як привід придумати і здійснити для партнера щось схоже для асоціації з вами, а від поганого - захистити.
 9. 9❤ Що б ви робили, якби дізналися, що жити вам залишилося недовго? І чому? Так ви дізнаєтеся про всі мрії та бажання коханої людини. Це перше, що стала би здійснювати людина, знаючи, що на кону лічені хвилини. Потрібно спробувати все, що не встиг. Навіщо чекати до завтра, якщо можна пробувати здійснити мрію сьогодні?
 10. 10❤ На якому місці для вас стоїть любов і прихильність до людини? Визначте таким чином, на якому рівні ваші стосунки. Проаналізуйте звичайну поведінку партнера, зіставте з його словами. Дуже добре, якщо і те, і те збігається. А якщо людина скупа на емоції та ніжні вчинки в реальному житті, пробуйте першими йти назустріч і запасіться терпінням. Хоча ваш партнер може вже усвідомити потрібність у змінах вже в ході опитування.
 11. 11❤ Розкажіть про взаємини у вашій родині. Наскільки щасливими ви були в дитинстві? Ось тут ви зрозумієте, як і чому складаються ваші стосунки, або як вони складатимуться. Людина на 90% - відображення своєї сім'ї, за рідкісним винятком буває інакше. Поміркуйте, хотіли б ви такі ж стосунки в своїй нинішній або майбутній сім'ї, або вам обом буде, над чим попрацювати.
 12. 12❤ Назвіть те, що вам подобається в партнері, про що б ви не розповіли нікому. Дізнайтеся про пікантні, але приємні подробиці про себе. Ще одна маленька спільна таємниця буде у вашій скарбничці кохання.
 13. 13❤ Розкажіть про найсоромніший випадок у вашому житті. Тут мова вже йде про найвищий рівень довіри. Кому можна розповісти все, як не найближчій людині? Якщо ваш партнер відповість на це питання - вітаємо, вам довіряють як нікому іншому в цьому житті.
 14. 14❤ З яких речей щодо вашого партнера жартувати не можна? Яка причина цього? Дізнайтеся, що може поранити вашу кохану людину понад усе на світі, і в жодному разі не застосовуйте цю зброю проти неї. Сказане випадково або спеціально не забудеться, ви тільки можете зробити людині ще болючіше, врахуйте цей момент і будьте завжди обережні у висловлюваннях. Адже найбільше страждань приносять жахливі слова від найрідніших, нехай навіть у жартівливій формі.
 15. 15❤ Наведіть у приклад свою проблему і вислухайте варіант її рішення, який запропонує ваш партнер. Після цього обіграйте цб ситуацію, помінявшись ролями. Тут ви зможете зрозуміти, наскільки добре ви одне одного знаєте і як будете чинити у випадках, коли все жахливо, чи зможе ваш партнер підтримати вас у важку хвилину.

"Але найголовніше – це почати з себе, - каже психологиня Анна Крайлюк.

- Якщо є потреба зблизитись з партнером – треба почати ділитись своїм життєвим досвідом, переживаннями, бажаннями, планами та цілями. Це зазвичай викликає у партнера бажання поділитись чимось своїм -  інтимним та важливим". 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту