Якими будуть на вигляд популярні герої мультфільмів у реальному житті: погляд художника

Тепер Губка Боб і Патрік Стар ніколи не стануть колишніми. ?

Ви колись думали, якими на вигляд були наші герої дитинства якби стали реальними людьми? У художника зі штату Онтаріо, штат Каліфорнія, Мігеля Васкеса, є відповідь на це питання, і вона доволі тривожна.

Віртуоз перетворює відомих героїв популярних мультиків в реалістичних 3D-персонажів. Результат дуже незвичний, навіть трохи лякає.

Фото: artstation.com

Так, з-під його пера народилися Гомер і Мардж Сімпсони, Фінн Хлопчина, Патрік Стар, Мишеня Джері, Танос, Арнольд і Джеральд, Містер Крабс, Жабеня Керміс і багато інших.

Фото: artstation.com
Фото: artstation.com
Фото: artstation.com

Подивившись, як милі анімовані персонажі з екрана будуть виглядати в реальному житті, ми вважаємо за краще, щоб вони залишалися всередині ТВ-боксу.

А ви досі хотіли б зустрітися з деякими з них? Якщо так, продовжуйте прокручувати картинки вниз, гострі відчуття вам гарантовані.

Фото: artstation.com
Фото: artstation.com
Фото: artstation.com
Фото: artstation.com

Більше інформації: Instagram | twitter.com | Facebook | artstation.com

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту