Хто ти з лиходіїв Всесвіту Стівена Кінга

Напередодні п'ятниці 13-го пропонуємо пройти тест від "Йода" на знання творчості "Короля жахів".

У світовому та українському прокаті йде хоррор "Воно 2" за мотивами роману американського письменника Стівена Кінга. Думки любителів цього жанру, які встигли сходити на сеанс, суперечливі: кому-то сподобалося, комусь - зовсім не страшно. Що, втім, не дивно: екранізувати Кінга - завдання не для всякого. Може вийти шедевр ("Зелена миля", "Втеча з Шоушенка"), так само, як і провал ("Темна вежа", яку не рятує навіть звично переконливий Меттью Макконахі).

А 7 листопада глядачів чекає "друга серія": в прокат виходить трилер "Доктор Сон".

Це - сиквел легендарного роману "Сяйво", що режисер Стенлі Кубрик втілив на екрані вперше ще у 1980-у. Досить вільно обійшовшись з сюжетом. Сам Стівен Кінг цей фільм, м'яко кажучи, не любив, сказавши про нього так: "Ця картина - як великий красивий "Кадилак", тільки без мотора". І його зрозуміти можна, так як цінителі майстерності цього письменника скажуть, що в його творах - не тільки лише "жах-жах-жах" і містика.

В "кінговськіх" текстах є місце і філософії. Не вірите? Пройдіть наш тест дня. Дайте відповідь: з якого твору або фільму за мотивами творчості Стівена Кінга взята ця фраза. В кінці, в залежності від результату, дізнаєтеся: хто ви з лиходіїв Всесвіту Стівена Кінга.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту