Якщо буде мир, у України є можливість об'єднуватися в цілому. Що ми дізналися з великого інтерв'ю Зеленського

Президент України поговорив з журналістами Інтерфакс-Україна про коронавірус, Путіна й олігархів, які продовжують тиснути на депутатів. Ми вибрали найсоковитіші цитати Зеленського.

Про владу та президентство

Я хочу допомогти. Президентство дає можливості, де я можу щодня щось робити, щоб не просто так я прожив цей день. Мені це подобається.

Влада - це можливість. У мене є можливість допомогти. У мене немає можливості заробити гроші, але мені це не потрібно. Мені 42, я хочу бути в історії

Про корупцію й олігархів

Я вам точно кажу: на вищому рівні ми не даємо нікому брати хабарі.

Навіть якби ми вибрали 450 ідеальних людей - всі чесні, всі порядні, всі нові, великі фінансові групи мали б на них вплив. Для вирішення проблеми, по-перше, треба боротися з фінансовими групами, щоб вони не мали впливу на законодавчому рівні, а по-друге - потрібен відбір, потрібен час. Я за те, щоб зменшити число депутатів.

Про скандали з депутатами "Слуги народу"

Для мене, якщо депутат нашої фракції "зашквариться", тоді я відчуваю провину на себе. Тому що це людина з фракції "Слуга народу". Але ми не можемо проконтролювати всіх депутатів, всіх мажоритарників. Ми говорили, що будуть очищення - ми повинні це робити.

Всіх чесних, сильних ти повинен підтримувати, а з іншими - спокійно розлучатися. Спокійно говорити - "ти не можеш бути обличчям нашої партії"

Про коронавірус

Зараз те, що ми можемо точно зробити швидко - це опорні лікарні ... Користуючись грошима після рішення арбітражу від Нафтогазу у нас є зараз можливість швидко зробити 220 приймальних відділень. У нас є кілька програм із закупівлі швидких - їх справді ми купуємо багато, дуже багато. Ми хочемо побачити, що через 4-5 років буде впевненість, що ми не боїмося ніяких вірусів, у нас є сучасні лікарні, доступна медицина, страхова медицина.

Про "соросят"

Я не знайомий з людиною на прізвище Сорос. Ніколи з ним не зустрічався. Я точно не один з "соросят"

Напевно, є люди, які навчалися за кошти тих чи інших донорських фондів, і працювали в компаніях, які були засновані такими фондами. І один з таких фондів - це фонд Сороса. Я розумію, що фактично вони отримали з фонду цієї людини гроші, за які навчалися за кордоном. Питання впливу пана Сороса на Україну - я його не відчуваю. Я думаю, що це все перебільшення.

Про Путіна

Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що якщо такий контакт, очі в очі, ти відразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну.

Про вибори в ОРДЛО

Місцеві вибори - це один з ключиків до єдності країни. Місцеві вибори, які проходять одночасно по всій території України, об'єднують країну. Попри те, що є політична боротьба. Це дуже важливий для мене символ. Політично нам було б навіть вигідніше, якщо місцеві вибори могли б пройти раніше там. Це б означало, що раніше закінчилася війна. Адже вибори на Донбасі можливі лише після завершення там військових дій, виведення іноземних збройних формувань.

Про Телеграм-канали

Телеграм-канали я особисто не читаю. Телеграм-канали я відкривав кілька разів. Джокер цей з'явився, Темний лицар, Леґітимний є такий. По-перше, я не можу читати що-небудь, де в кожному реченні страшні граматичні помилки. Мені це неприємно, чесно вам кажу.

По-друге, там якийсь хаос в цілому, щось люди придумують, пишуть про якісь наших зустрічах, якийсь "сюр".

Цей хаос впливає на інформаційне поле, породжує хаос в головах, сумніви, негативні емоції

Про Коломойського

У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, плюс один, один плюс один (усміхається) - така вже історія.

Про обмін полоненими

У нас зараз там довгі списки. Їх потрібно розбивати. На тій стороні понад 200 наших, а у нас тут десь 175-180. А це означає, що за раз їх усіх повернути неможливо, через підготовку документів. Тому цей процес буде ділитися на кілька обмінів. У цьому напрямку ми просуваємося.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту