Якщо мама вас не любить: Винзавод радить, яке вино краще смакує з різними видами ниття (фото)

Фото: pexels.com
Якщо не встигли пообідати чи посварилися з родиною – бокальчик на всі випадки життя.

Американський виробник вина Harpersfield Vineyards запустив незвичну рекламну кампанію. Замість того, щоб традиційно розповідати, з якими продуктами краще поєднувати напій, винзавод радить, як застосовувати винце у вигляді своєрідних ліків – у складних чи не надто приємних життєвих ситуаціях. Приміром, якщо вам здається, що ви – не улюблена дитина у сім'ї.

Вийшли отакі листівки з порадами:

- Мої батьки приїжджають у гості.

- Настав час запасів. Спробуйте наше легке Pinot Noir. Прийміть три бокали до їхнього приходу та продовжуйте самолікування у разі еобхідності.

- Мені здається, моя мама любить мою сестру більше, ніж мене.

- О, суперництво між дітьми. Ви можете зробити ситуацію менш гострою з нашим Musette Red. Інтригуюча суміш трьох різних сортів винограду, що поєднується у цьому сімейному улюбленці, перетворить ревнощі на чисте єднання.

- Я простояв у черзі за буріто півгодини. Черга не рухалася, тому я залишився без обіду.

- Не все втрачено. Просто відкоркуйте пляшку нашого Cabernet Franc 2013. Воно має інтенсивний ягідний аромат з м'яким присмаком дуба. І оскільки ви не їли, вино "вставить" набагато сильніше. Хіба це не краще?

"Йоду" так сподобалися ці цілющі "рецепти", що ми вирішили знайти їх ще більше на офіційному сайті виробника. Але нас спіткала прикра невдача – у вигляді напису "Ваше місцезнаходження (UA) внесено до чорного списку". За що, жорстокий винзаводе, ти відмовляєшся від "пацієнтів" з України?!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту