Японець обікрав понад 1300 людей, запам'ятавши дані їх банківських карт

Навіщо вигадувати, якщо є голова (і пам'ять) на плечах ?.

Японський касир Юсуке Танігучі прославився тим, що придумав простий спосіб красти гроші з банківських карт людей. І так само просто попався поліції.

34-річний хлопець запам'ятовував усі дані кредиток покупців, поки ті розплачувалися за покупки. Він "сфотографував" 1300 карт - від 16-значних номерів до терміну їх дії та коду CVV.

Історію переведення в готівку поцуплених грошей Юсуке розповіло видання SoraNews24. Усі дані карт хлопець переносив у зошит, а потім з їх допомогою купував товари в інтернеті й здавав їх у ломбард. Таким чином він оплачував проживання у квартирі та харчування.

Геніального злодюжку зловила поліція на покупках в інтернеті двох сумок вартістю 270 тисяч єн ($ 2500). Бідолага вказав реальну адресу для доставки товарів. На місці затримання знайшли той самий зошит, у якому були записані дані карт 1300 людей.

Все геніальне просто. Але потрібно бути уважним ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту