Японія потерпає через "огіркову кризу" – у країні страшний неврожай овочів

Фото: Unsplash ja ma
Через негоду трапилася нестача харчів, що спричинило їхнє подорожчання на 70%.

Холодно та мокро не тільки у нас. У Японії теж негода. Зокрема у Токіо впродовж останніх трьох тижнів на день припадало не більше 3 годин сонця, що є найнижчим показником за останні 60 років. Безперервні дощі завдають збитків сільському господарству країни, пише The Guardian.

Через таку негоду, в Японії тепер критично малий врожай овочів. Вони просто не витримали таких несприятливих погодних умов. Тому все те, що "вижило" на ринку продається за вдвічі більшими цінами, а огірки подорожчали взагалі на цілих 70%. Такі цифри повідомляє Міністерство сільського, лісового господарства та рибальства. Ситуацію вже охрестили "огірковою кризою".

Фото: Unsplash by Harshal S. Hirve

Причиною такої кепської погоди є антициклон в Охотському морі біля східного узбережжя Росії, який штовхає холодне й вологе повітря в бік Японії.

На щастя, не всі овочі постраждали. Ціни на цибулю, білу редиску та моркву навіть знизились, адже для них що менше сильного палючого сонця, то краще.

На щастя, в Україні цього року огірків вдосталь. Можемо, як огіркові магнати, постачати такий цінний і дефіцитний, як виявилось, продукт у Країну сонця, що сходить, бо на цибулі з редискою вони довго не протягнуть.

Фото Токіо: Unsplash by Louie Martinez

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту