Японія виділила мільярд доларів на створення кіборгів і боротьбу зі старінням

Photo by rawpixel.com from Pexels
Вченим заплатять за ефективні способи збільшення тривалості життя і боротьби з демографічною кризою.

Влада Японії виділяє близько мільярда доларів (100 млрд єн) на створення кіборгів і інші технології, що перешкоджають втраті функціональності у старості, а також вирішення інших важливих для країни проблем за допомогою інновацій, повідомляє hightech.plus.

Найближчим часом для дослідників і вчених пройде конкурс, де будуть розглядати проекти в 25 галузях. Крім кіборгів там є такі як промислові відходи, збільшення середнього віку населення, забруднення океану. Зважаючи на спад народжуваності, уряд шукає вихід в технологіях, які дали б змогу довше залишатися активними і працездатними.

Інша сфера інтересів Японії - штучна гібернація, можливість занурення організму в сплячку і, в перспективі, продовження таким чином життя.

У науковій області країна має намір розробити штучний інтелект, який зможе виявляти серед досліджень відкриття, гідні Нобелівської премії.

Вчені з Японії і з-за кордону зможуть подати заявки на фінансування починаючи з кінця цього року. Уряд буде розглядати їх в порядку пріоритету. Дедлайн завершення проектів - від 2025 до 2060 років.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту