Японські вчені показали, як висохне вся вода на Землі (відео)

Photo by Paweł Czerwiński on Unsplash
51-секундний ролик демонструє, що станеться з планетою через глобальне потепління.

У Мережі з'явилося відео, що демонструє наслідки можливої всесвітньої посухи. 51-секундне відео показує, що трапиться із Землею у разі глобального потепління і осушення світового океану, пише ElleGirl. Ролик опублікував співпрацівник японського агентства аерокосмічних досліджень Джеймс О'Донохью.

Якщо вірити відеоролику, спочатку суша з'явиться біля берегів Австралії і Азії, потім - біля Північного полюса, а ще пізніше - біля Європи та Африки.

Попри реалістичність прогнозів японських вчених, більшість фахівців дотримуються іншої думки. За їхніми словами, найочікуванішим катаклізмом буде потоплення суші. Так, минулого тижня була опублікована доповідь, мова у якій іде про ризик затоплення 2100 року прибережних районів через швидке танення крижаного покриву Гренландії.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту