Японській принцесі немає за кого вийти заміж - у країні не лишилося благородних чоловіків

Фото: скріншот відео KyodoNews
Якщо 17-річна Айко не зустріне шляхтича, то або залишиться самотньою назавжди, або втратить свій королівський статус.

Доля японської принцеса Айко, дочки імператора Нарухіто, що недавно сів на трон, зовсім не така безхмарна, як може здатися.

По-перше, їй, як і мамі Масако - 60-річній дружині Нарухіто - було заборонено відвідувати коронацію. Згідно з японськими законами, тільки чоловікам дозволено бачити коронацію японського імператора.

По-друге, хоча вона і називається принцесою, їй ніколи не доведеться вступити на імператорський престол. На відміну від більшості сучасних монархій, включаючи Велику Британію, тільки чоловіки можуть зайняти японський трон.

Але найсумніше те, що за імператорськими правилами, вона може вийти заміж тільки за дворянина. Якщо ж вона водружиться з простолюдином, то втратить свій титул і всі привілеї імператорської сім'ї. Причому ситуація ускладнюється тим, що у Японії практично не залишилося чоловіків шляхетного походження.

Це означає, що або Айко залишається самотньою, але все ж принцесою, або виходить заміж, але при цьому втрачає королівське становище, а також багатство, статус та привілеї, які з ним пов'язані.

У бідолахи Айко були наочні приклади того, чого вона може втратити. У 2005 році тітка Айко, принцеса Саяко, вийшла заміж за просту людину і була змушена відмовитися від свого титулу і переїхати з імператорського палацу в звичайну квартиру в Токіо. А також навчитися самостійно ходити в супермаркет і робити покупки.

А в минулому році така ж доля спіткала двоюрідну сестру Айко, принцесу Аяко, після шлюбу з Кеєм Морайя, який працює у транспортній фірмі.

Цю сумну історію розповів британський таблоїд Mirror. Але на жаль, видання не повідомило, чи поширюється цей "целібат" на чоловіче населення японського імператорського двору. Тому ми не можемо порадити нічого конкретного тим українкам, які таємно мріють вийти заміж за якого-небудь принца, а згодом, чим дідько не жартує, стати дружиною імператора.

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту