Єгипет запроваджує обов'язкові туристичні візи

Фото: Unsplash by Simon Matzinger

Отакої.😳

У найтуристичнішу арабську країну тепер просто так не потрапити. Єгипет запроваджує обов'язкові візи для туристів. Наказ про нові правила видав прем'єр-міністр країни Мустафа Мадбулі. Вони почнуть діяти вже з 1 червня 2020 року, пише видання Egyptian Streets.

Згідно з новим законом, туристи зможуть відвідувати країну не один раз, але максимальна кількість днів перебування при в'їзді - обмежена. Дозволяється бути там не більше 90 днів.

Документи на отримання візи подаватимуться через єгипетські консульства або на порталі з оформлення електронних віз. Віза видаватиметься терміном на п'ять років.

Закон ще не почав діяти, а вигідні сторони та знижки вже придумали. Туристам, які будуть прилітати в аеропорти Луксора і Асуана у найспекотніші місяці, буде надана знижка на візу у розмірі десяти доларів.

Тож поки полетіти на відпочинок до Єгипту можна просто так, не оформляючи візу, купуйте тур, збирайте валізи та щасливої дороги. Бо з літа це не вийде зробити так просто. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту