Єлизавета ІІ надала принцу Вільяму новий титул та нові обов'язки

Фото: instagram.com/kensingtonroyal
Здається, герцог Кембриджський буде віддуватися за молодшого брата, що втік з дружиною до Канади.

Після скандального складення королівських обов’язків принца Гаррі та Меган Маркл увага Єлизавети II змістилася на герцогів Кембриджських. Стало відомо, що королева присвоїла внуку новий титул: відтепер принц Вільям носить звання лорда. Крім того, Її Величність призначила його Верховним комісаром Генеральної Асамблеї церкви Шотландії, пише elle.ua.

Принц Вільям бере на себе відповідальність представляти королеву на Генеральній Асамблеї шотландської церкви з 16 по 22 травня. Він виступить на засіданні з офіційною промовою та доповість про хід роботи. 

Цей титул особливо почесний та присвоюється за досягнення перед суспільством лише на один рік. Попередниками Вільяма були принцеса Анна та принц Чарльз. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту