Єлизавета II показала майбутніх правителів Великої Британії (фото)

Королева готується передати владу сину, онуку або правнуку.

На початку 2020 королева опублікувала новий знімок, на якому вона з трьома спадкоємцями, які найближчі десять років змінять її. На фото можна помітити принца Чарльза, Вільяма і Джорджа - саме в такому порядку вони зійдуть на престол.

Користувачі соцмереж зазначили, що фотографія була зроблена ще в грудні, під час традиційної різдвяної вечері в Тронній залі палацу, куди принци прибули раніше других половинок та позували для королівського фотографа Рональда Маккечні. А потім вирушили готувати легендарний пудинг.

Особливу увагу привернув маленький принц Джордж, якого вперше побачили без звичних шортів: згідно з традиціями, хлопчики з аристократичних сімей до восьми років носять шорти, і хоча принцу тільки шість, тут Джордж постав зовсім дорослим і в картатих брюках.

Крім того, його неймовірна усмішка розчулила користувачів, які вважають, що він успадкував хороший характер від матері й батька. А вираз обличчя каже про те, що спадкоємець королівського престолу зростає активним і тямущим, при цьому вже вміє поводитися в суспільстві: коли потрібно може бути стриманим, і слід суворим правилам.

 

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту