ЄС відкриває кордони для 14 країн. України серед них немає

Фото: Edar, Pixabay
В'їхати можуть туристи з тих держав, де рівень зараження COVID-19 не вищий, ніж в самому Євросоюзі.

Європейський союз все ж зважився відкрити кордони для третіх країн з 1 липня. Але поки їх небагато - до переліку безпечних увійшли лише 14, повідомляє 34travel.me.

Так, в ЄС готові приймати туристів з Алжиру, Австралії, Грузії, Канади, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Сербії, Таїланду, Тунісу, Уругваю, Чорногорії, Південної Кореї і Японії. Як і раніше можуть вільно приїжджати до ЄС громадяни Великої Британії до кінця перехідного періоду брексіту. Тут також не проти приймати жителів Китаю, якщо той відкриє кордони для громадян країн Євросоюзу.

Список країн, жителі яких зможуть приїжджати до ЄС, планують переглядати кожні два тижні. Євросоюз готовий відкритися для тих, у кого рівень зараження коронавірусом нижчий або аналогічний ЄС.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту