Фото: @eurovision

Євробачення змінило правила конкурсу

Все для того, щоб шоу напевно відбулося у 2021 році.

18, 20 та 22 травня 2021 року має відбутися перенесений конкурс "Євробачення". Щоб цьому нічого не завадило, організатори скоригували правила шоу. 

Як йдеться у заяві Суспільного, що планує транслювати пісенний конкурс, нові правила схвалила наглядова рада та поширила серед учасників, які планують взяти участь в "Євробаченні" наступного року.

На один рік учасникам дозволили записувати бек-вокал на інструментальну фонограму пісні. Таким чином має зменшитися кількість людей, які братимуть участь в шоу, знизиться технічне навантаження на мовника-організатора та відкриються нові шляхи для креативу країн-учасниць.

Також це дасть змогу авторам і продюсерам презентувати оригінальне звучання композиції.

"Уроки цьогорічної весни навчили нас, що потрібен план на випадок всесвітньої кризи, тож ми додали відповідні зміни до правил конкурсу. Ми маємо бути гнучкими й змінювати навіть сам формат і спосіб організації події в ці складні часи", — повідомив новий виконавчий директор пісенного конкурсу "Євробачення" Мартін Остердаль. 

Конкурсанти самі вирішуватимуть, чи використовувати записаний бек-вокал, чи ні. Дозволили також поєднувати "живий" і записаний бек-вокал. 

Від України на конкурс у 2021 році поїде гурт Go_A.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту