Єврокомісія озвучила нові правила подорожей після карантину - в літак без маски не пустять

Фото: Stela Di/Pixabay
Поки це лише пропозиції, які не мають обов'язковий характер.

Європейська комісія оприлюднила розгорнені пропозиції щодо безпеки подорожей після скасування карантину та відновлення авіасполучення на континенті, повідомляє Reuters.

Згідно з цим документом, авіакомпанії та аеропорти мають наполягати на тому, аби пасажири носили маски. Також необхідно буде вдосконалити процедури реєстрації на рейс та здачу багажу таким чином, щоб уникнути черг та натовпів.

Мандрівникам буде запропоновано мінімізувати кількість ручної поклажі та звести до мінімум рух салоном літака, аби зменшити контакт з персоналом.

Зазначимо, що ці норми не є обов'язковими, однак вони мають на меті допомогти сформувати основні правила перевезень для урядів та компаній на момент, коли буде припинено локдаун.

Цікаво, що Єврокомісія не рекомендувала такий суперечливий захід, як залишення вільними середніх місць у літаках. Авіакомпанії та подорожувальники раніше висловлювали невдоволення цією ідеєю, оскільки через такий крок дешеві польоти стануть неможливими, бо для рентабельності рейсів перевізникам доведеться підняти ціни на квитки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту