Євронепобачення-2019: Україна нікого не посилатиме на конкурс в Ізраїль

Фото: facebook.com/EurovisionSongContest
Національна суспільна телерадіокомпанія відмовилась від участі у зв'язку з надмірною політизацією ситуації

"Суспільний мовник з повагою ставиться до вибору глядачів"

Національна суспільна телерадіокомпанія України прийняла рішення цьогоріч відмовитися від участі у пісенному конкурсі "Євробачення". Про це йдеться в офіційній заяві:

"Національний відбір-2019 виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які й на 5-му році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними. Для частини суспільства цей факт прийнятний, в іншої частини викликає обурення й несприйняття.

Закони України не пропонують жодних обмежень щодо роботи виконавців та артистів на території Російської Федерації попри великий суспільний запит на врегулювання цієї ситуації.

У ситуації, що склалася, дотримуючись закону про Суспільне мовлення, а також в умовах надмірної політизації перебігу національного відбору Суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від участі у конкурсі почергово відмовилися три "призери" нацвідбору – співачка MARUV, гурти Freedom Jazz та Kazka.

А від "відрядження" до Ізраїлю своїм вольовим рішенням будь-якого артиста НСТУ вирішила відмовитися:

"Суспільний мовник міг би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору. Проте від такої альтернативи Суспільний мовник відмовляється, адже з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі".

Гринджоли: Дурна справа – просити когось з артистів їхати "замість когось"

Буквально напередодні ми обговорили скандали на українському "Євробаченні" з лідером гурту "Гринджоли", який колись теж опинився у вирі шаленого «срачу» навколо Євробачення (2005 р.). Відповідаючи на наші запитання, Роман Калин як у воду дивився:

- Якщо уявити, що саме я - керівник суспільного мовлення, то, щоб зберегти обличчя, я прийняв би рішення відмовився від конкурсу. Зараз це вже дурна справа – просити когось з артистів їхати «замість когось». Ніхто не поїде…

Роман розповів нам про кухню конкурсу такі речі, від яких відвисає щелепа. Інтерв'ю будет опубліковано найближчим часом. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту