Європа має підготуватися до другої смертоносної хвилі коронавірусу взимку, - ВООЗ

Photo by cottonbro from Pexels

Європейські країни мають серйозно підготуватися до другої хвилі COVID-19, що станеться у холодну пору року, оскільки пандемія ще не закінчилася. Про це заявив директор Європейського регіону ВООЗ, доктор Ганс Клюге, повідомляє The Telegraph.

Він попередив країни, які зараз починають знімати карантинні обмеження, зазначивши, що зараз "час для підготовки, а не для святкування".

На думку чиновника ВООЗ, зараз Європі необхідно укріплювати свою медицину, насамперед систему швидкої допомоги і відділень інтенсивної терапії.

Небезпека зимової хвилі коронавірусу посилиться сезонними захворюваннями, попереджає Клюге.

"Я дуже стурбований ймовірністю подвійної хвилі. У нас може бути друга хвиля COVID і ще одна - грипу та кору. Два роки тому у нас не зробили щеплення від кору 500 тисяч дітей", - сказав він.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту