Євросоюз оновив список країн, туристів з яких готовий приймати. Для українців кордони закриті

Фото: harakir, Pixabay

ЄС оновив список "зелених" країн - тих, туристи з яких можуть перетинати його кордони. Нових країн в цей раз не додалося, навпаки - зі списку безпечних вилучили Алжир, пише 34travel.me.

Тепер зовнішні кордони Євросоюзу відкриті для Австралії, Грузії, Канади, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Таїланду, Тунісу, Уругваю, Південної Кореї і Японії. Тут також готові приймати жителів Андорри, Монако, Сан-Марино і Ватикану, яких розглядають як резидентів ЄС.

Окремим пунктом у списку відзначений Китай: Євросоюз готовий приймати жителів країни, але за умови, що Китай відкриється для туристів з ЄС.

Очікується, що до кінця літа Євросоюз не буде доповнювати список країн, для яких відкриє зовнішні кордони. Останнім часом епідеміологічна ситуація в світі погіршується.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту