Євросоюз розробляє туристичні коридори, щоби дозволити людям подорожувати влітку

Фото: Jan Vašek, Pixabay
Це маршрути між країнами, які найменше постраждали від коронавірусу.

ЄС обмірковує створення туристичних коридорів між країнами, які найменше зачепила епідемія COVID-19. Це дозволить відновити туризм для європейців вже влітку, пише 34travel.me.

Плани зі створення туристичних коридорів вже обговорюють у Чехії. Влада хоче дозволити подорожувати в Словаччину і Хорватію, де була зареєстрована невелика кількість випадків зараження.

До ініціативи також приєдналися Греція, Кіпр і Мальта. Влада останньої країни, до всього, пропонує розробити нові правила авіаперельотів, розміщення в готелях і відвідування визначних пам'яток.

Можливість відкриття країни для туристів обговорюють в Ізраїлі, але остаточного рішення поки так і не прийняли.

Навряд чи будуть включені в список туристичних маршрутів Іспанія, Італія і Великобританія, які сильно постраждали від пандемії.

Деталі туристичних коридорів та інших стратегій повинні представити найближчим часом, коли Європейський союз офіційно опублікує свої пропозиції.

Раніше країни ЄС домовилися про створення COVID-паспорта - це загальні заходи, які гарантують безпеку під час подорожей та на відпочинку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту