Юрій Бардаш поділився особистим в першій серії документалки про музику "Поток" (відео)

Фото: Instagram george.bardash
Музикант і продюсер, колишній учасник групи "Гриби" - не публічний. У фільмі він вперше розповів невідоме про себе.

Український продюсер, хореограф та музикант, колишній учасник гуртів "Грибы" та "Коррупция" Юрій Бардаш (Youra) - не дуже публічна особистість. Він ніколи не давав великих інтерв'ю та не розповідав про особисте. Але це час настав зараз.

Героєм першої серії документального серіалу про музику "Поток" став саме він, пише BURO. Ось трейлер, повністю епізод можна подивитись на сайті онлайн-кінотеатру Premier.

Ось декілька основних цитат з інтерв'ю Юрія Бардаша в епізоді документалки "Поток":

Про рідне місто Алчевськ:

"В Алчевську жити - це ні х***я собі, зрозумів? Там посміхатися ти не маєш права. Ти посміхаєшся - ти п***ди отримуєш відразу. Тобто на дискотеку ти йдеш, б***дь, - чим суворіше у тебе обличчя, тим більше шансів, що ти не отримаєш по е***алу".

Про загартовування:

"Що така холодна вода для хлопчика? Це дуже важлива якість - рішучість. Коли ти стикаєшся з холодною водою - це рішучість. Коли у тебе пара з рота, а перед тобою стоїть джерельна вода - відро. Роздягнувся, на каменях стоїш, тобі треба вилити на себе відро холодної води. Крижаної просто. Ти кожен день з цим змиряєшся. Ти кожен день себе вбиваєш. Ти готовий на будь-яку смерть, грубо кажучи, тому що тобі не страшно нічого. І це виробляє холодна вода, прикинь?"

Про батька:

"Мені батько казав щоранку: "Ти не такий, як усі". Він завжди говорив мені: "Обіймай дерева, розмовляй з квітами". Це тип, який на заводі просто працював".

Про свій сольний проект Youra:

"Я передаю через свій альбом модель поведінки. Характер. Я точно знаю, що, якщо б я почув такий альбом, я б сказав: "Боже мій, добре, що є хтось такий же, з таким поглядом". Цього достатньо. Тому що в суспільстві, де все, б***дь, згнило нах***й, чекати, що всі почнуть захоплюватися цим, - треба бути повним ідіотом. У більшості цим захоплюватися не будуть. Але будуть люди, які почують це. Є такий запит. Ось про це мова. Не просто абстрактне "хіп-хоп-ла-ла-лей". Ні! Вже конкретно хочуть суті. Уже лють прокидається в людях через все те беззаконня, яке відбувається. І моя музика про це".

"Ті люди, на кого це адресується, вони не ставлять лайки. Вони взагалі не сильно залишають слід в мережі. Але це може бути моя уловка, обманочка така".

Про лідерські якості:

"Якщо ти керуєш людьми, то тобі треба бути безумовно фокусником, тобі треба бути алхіміком. Я не е***у, ким тобі треба бути. Тобі треба бути всім".

Взагалі, творцями документального фільму "Поток" є колишній музичний оглядач "Афіши" Олександр Горбачов та Павло Карихалін зі студії Stereotactic. Наступні серії вийдуть у 2020 році.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту