Фото: прес-служба 1+1

Юрій Горбунов та Назар Задніпровський з'являться у продовженні "Останнього москаля" (фото)

Іван Петрук і Штефко продовжать свої пригоди, але вже за межами Великих Вуєк. До них приєднаються улюблені українцями кум Бодьо (Володимир Ніколаєнко) і Голова (Володимир Горянський).

Неперевершена четвірка повертається!

Улюблені персонажі із серіалу "Останній москаль" повертаються на телевізійні екрани - у продовженні культової комедії.

Нове 16-серійне кіно про життя після Великих Вуєк розкаже про пригоди Голови (Володимир Горянський), Івана Петрука (Юрій Горбунов), кума Бодьо (Володимир Ніколаєнко) і Штефка (Назар Задніпровський).

Фото: прес-служба 1+1

Сюжет нового серіалу "Великі Вуйки" розповість про активістів села (якими виявиться чудова четвірка 😁), які відправляються до Києва з вимогою спорудити дорогу до свого села.

На шляху до мети їм доведеться пережити багато труднощів: спокуси мегаполісу, розчарування у команді та навіть бої без правил.

Разом з активістами до столиці відправляться дружина Бодьо Марія і наречена Штефка Ірка, які будуть допомагати тим бути якомога далі від спокуси 😁.

Прем'єра серіалу запланована на 2019 рік, його традиційно покажуть на 1+1.

Чекаємо!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту