З 1 січня в тютюнових кіосках Італії почнуть продавати марихуану

Photo by Louis Hansel on Unsplash
Парламент країни легалізував "легку" коноплю.

В Італії прийняли поправку до бюджету, яка узаконила продаж канабісу. З огляду на, що в Італії є три тисячі компаній-виробників марихуани, бюджет таким чином доотримає близько 500 мільйонів євро податкових надходжень, пише italia-ru.com.

Варто відзначити, що "зелене світло" отримав тільки продаж конопель з вмістом психоактивних речовин нижче 0,5%. Вважається, що канабіс з таким низьким процентним вмістом позбавлений психотропних ефектів і тому виключений зі списку наркотиків.

З 1 січня 2020 року марихуана буде легально продаватися в італійських тютюнових кіосках і спеціалізованих магазинах.
Затверджена поправка встановлює, що "продаж біомаси з конопель (Cannabis sativa L.) (конопляна рослина або її частини) обкладається виробничим податком, застосовуючи до ціни продажу процентні ставки у розмірі 12 євро за тисячу кілограмів на кожен відсотковий пункт канабідіола (КБР), присутнього в біомасі". Звідси і прогнозована сума прибутку для держави, про яку йшла мова вище - 500 мільйонів євро.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту