З 22 травня почнеться новий етап послаблення карантину, - Зеленський

Президент звернувся до українців й нагадав, що країна досі бореться з пандемією.

Володимир Зеленський випустив нове відеозвернення. Воно присвячене кільком ключовим темам, щодо подій в Україні останніх місяців.

По-перше, в Чорнобилі остаточно загасили пожежі. Залишаються осередки полум'я в Житомирській області, але пожежники успішно їх гасять.

По-друге, з 22 травня в Україні розпочнеться другий етап ослаблення карантину. Він стосуватиметься спортивних змагань, роботи готелів, ЗНО та інших питань.

Але це стане можливим тільки в разі хороших показників захворюваності у ці дні.

Президент нагадав, що в країні карантин не скасовували, а тільки полегшили. Соціальна дистанція, норми гігієни повинні залишатися в пріоритеті для українців.

Третьою темою в спічі президента стало питання про прийняття т. зв. "антиколомойского закону" - проєкту про банки. Це була остання умова МВФ для продовження співпраці з Україною. Зеленський подякував депутатам за ухвалення закону.

І нагадав: всім 36,6 ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту