Фото: @maitlandward

З Disney в порно: дитяча акторка круто змінила свою професію - і дуже цьому рада

За словами дівчини, відверті знімання допомогли їй сприймати своє тіло таким, яким воно є.

Декілька місяців тому актриса популярного дитячого серіалу "Хлопець пізнає світ" (Boy Meets World) Мейтленд Ворд змінила професію. Тепер вона - порноактриса-початківець.

У цьому американка зізналася в інтерв'ю Intouch Weekly, передає Lenta.

Дівчина пояснила, що рішення прийняла сама, тому що давно цього хотіла. Мейтленд захоплювалася косплеєм, в якому найбільше любила носити сексуальні вбрання. Крім того, їй подобалося, коли на неї звертали увагу.

Першим повноцінним фільмом, в якому Ворд з'явилася у далекій від невинності ролі, стала стрічка Drive. Актриса поділилася, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини.

"Я робила речі, про які в минулому і не подумала б. Всі ці збуджувальні ситуації, які вважаються табу", - розповіла Ворд.

Але головне, за словами дівчини - це можливість відчувати себе сексуальною в будь-якій комплекції. Ворд зізналася, що соромилася свого тіла, але порно дозволило їй відчувати себе впевненіше.

"Я хочу, щоб і мій целюліт виглядав сексуально!" - сказала актриса і додала, що хоче, щоб кожна жінка відчувала себе подібним чином.

А ви говорите, що за бодіпозитив можна тільки або на маршах кричати, або повних моделей просувати. Так і бачимо, як скоро порно з розряду табу переросте у головний майданчик для діяльності активістів 😁. А на порносайтах з'явиться нова категорія - "відповідальна еротика" 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту