З дизайнера у соул-виконавці. Коля Семпл випустив дебютний кліп "Рарита" (відео)

А скоро очікується і перший міні-альбом музиканта.

Він - автор київського бренду рюкзаків keep®, за якими можна відрізнити, хто зі столичних модників реально "в темі". Він - учасник восьмого сезону вокального шоу "Голос країни", чиї виступи на Ютубі збирали сотні тисяч переглядів. Зрештою, він - той хлопець, про якого можна сказати: "Так, це справжній київський тусовщик".

Знайомимося з новим ім'ям у світі української музики - Колею Серетізіновим, який дебютував зі своїм авторським соул-проектом Коля Семпл.

Щодо спрямування своєї музики, Коля говорить наступне: "Я соул сінгер. Це такий вид репера, який співає не тільки метал, але іноді блюз і гранж".

У дебютному кліпі Серезітінов катається в київському таксі. Але нехитра, на перший погляд, ідея обростає цілим спектром емоцій під час того, як "Коля-таксист" потихеньку божеволіє. Це і про веселощі, і про сльози, і про скажені танці й щиру радість.

За реалізацію кліпу відповідав Дмитро Чернявський. Його ідея полягала в тому, щоб зняти іронічний скетч на тему того, що буває, якщо сісти в машину до нетипового таксиста. Або в незвичному стані 😁.

Заради ефектності ролика Коля самостійно виконував більшість трюків, зокрема підіймався на дах автомобіля, що їде.

У результаті вийшла легка, місцями божевільна замальовка про те, як в Києві легко потрапити в історію, не виходячи з таксі.

Дивимося 👇.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту