З італійської в`язниці втекли злочинці, але обіцяли повернутись

Фото: Unsplash by Larry Farr
У записці написали, що терміново потрібно вирішити сімейні питання.?

Пам`ятаєте фразу зі старого доброго мультику про Карлсона: "Он улетел, но обещал вернуться"? Так от вона дуже влучна до реальної ситуації, що сталась в Італії.

Двоє ув`язнених, 40-річний Давад Зуканович і його двоюрідний брат, 46-річний Ліл Ахметович, втекли з римської в'язниці Ребіббія, але пообіцяли повернутися. Вони залишили у камері записку, де повідомили, що прийдуть назад через два тижні.

На втечу злочинців підштовхнула необхідність вирішити сімейні питання, пише The Times. Чоловіки захотіли допомогти своїм синам, які потрапили в погану компанію і не мають до кого звернутись. Кажуть, що проблеми пов`язані з наркотиками. За цікавим збігом обставин їхні матері теж відбувають термін у в'язниці. 

Поліція поки не спіймала ув'язнених. Згідно з постановою суду, вони мають відбувати термін до 2029 року за шахрайство.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту