З Кевіна Спейсі зняли звинувачення в одному з домагань

Адвокати актора виграли суд через відсутність ключового доказу - мобільного телефону з листуванням.

В Америці несподівано вирішився один з найгучніших секс-скандалів Голлівуда, який породив хвилю руху проти харрасменту (домагання).

Суд зняв звинувачення з актора Кевіна Спейсі, якому закидали приставання до 18-річного сина телеведучої Хезер Юнру, передає BBC.

Справу закрили через відсутність серед пакету з доказами мобільного телефону хлопчика, на якому нібито зберігалося важливе листування з його подругою, яке свідчить проти Спейсі.

Захист актора на слуханнях заявив, що зі смартфона була видалена частина даних, що само по собі є злочином. Суддя зажадав пред'явити пристрій, на що адвокати потерпілого заявили, що телефон зник. Суддя викликав на дачу показань самого хлопчика, але той відмовився свідчити, пославшись на п'яту поправку до Конституції США - не свідчити проти самого себе.

Адвокати Спейсі запросили закрити справу через допущені порушення.

Нагадаємо, що скандал зі Спейсі розгорівся три роки тому, коли мама 18-річного хлопчика Хезер Юнру заявила, що той напоїв її сина, після чого приставав до нього у ресторані. Крім цього, в домаганнях Спейсі звинуватили ще декілька акторів, працівників його театру і співаків. Але справа сина Юнру - єдина, яку довели до суду.

Цікаво, хто наступний зі списку "харрасмента Голлівуда" очистить свою репутацію?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту