З Кевіна Спейсі зняли звинувачення в одному з домагань

Адвокати актора виграли суд через відсутність ключового доказу - мобільного телефону з листуванням.

В Америці несподівано вирішився один з найгучніших секс-скандалів Голлівуда, який породив хвилю руху проти харрасменту (домагання).

Суд зняв звинувачення з актора Кевіна Спейсі, якому закидали приставання до 18-річного сина телеведучої Хезер Юнру, передає BBC.

Справу закрили через відсутність серед пакету з доказами мобільного телефону хлопчика, на якому нібито зберігалося важливе листування з його подругою, яке свідчить проти Спейсі.

Захист актора на слуханнях заявив, що зі смартфона була видалена частина даних, що само по собі є злочином. Суддя зажадав пред'явити пристрій, на що адвокати потерпілого заявили, що телефон зник. Суддя викликав на дачу показань самого хлопчика, але той відмовився свідчити, пославшись на п'яту поправку до Конституції США - не свідчити проти самого себе.

Адвокати Спейсі запросили закрити справу через допущені порушення.

Нагадаємо, що скандал зі Спейсі розгорівся три роки тому, коли мама 18-річного хлопчика Хезер Юнру заявила, що той напоїв її сина, після чого приставав до нього у ресторані. Крім цього, в домаганнях Спейсі звинуватили ще декілька акторів, працівників його театру і співаків. Але справа сина Юнру - єдина, яку довели до суду.

Цікаво, хто наступний зі списку "харрасмента Голлівуда" очистить свою репутацію?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту