З маленьких деталей Lego зібрали "Залізну людину" вагою 85 кг (відео)

Фото: скрін відео YouTube LEGO
На майже 2-метрову фігуру Тоні Старка пішло більше 35 тисяч частинок конструктора.

Спеціально до фестивалю Comic-Con у Сан-Дієго команда інженерів та будівельників зібрала модель "Залізної людини" натуральних розмірів. В чому особливість? Та в тому, що зробили вони це з маленьких деталей Lego, пише Mashable.

Розміри фігури – вражаючі: 190 см у висоту та вага – 85 кг. На створення Lego-аналога Тоні Старка пішло 35 119 штук частин конструктора. Виготовлення моделі зайняло 255 робочих годин, а головними творцями стали:  головний дизайнер моделей Lego Грег Омартян та старший дизайнер Джефф Рашбі.

"Спочатку ми довго проектували конструкцію. Для цього нам надіслали референти з Marvel. Потім ми створили власну 3D-модель, яку можна було втілити за допомогою конструктора", – розповідає про процес створення Грег Омартян.

З труднощами команда будівельників зіштовхнулась тоді, коли потрібно було до тулуба прикріпити кінцівки, адже, як виявилось, це не так просто, як вони думали. Ще одним викликом стало – налаштувати підсвітку персонажа.

Додамо, що це не перша фігура персонажа фільмів від Marvel, які бралась відтворити компанія Lego. У їх арсеналі супергероїв вже є Капітан Марвел, Тор, Флеш та інші.

Окрім персонажів Marvel, Lego у 2019 представили ще й модель Штурмовика з "Зоряних війн". 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту