З Венеції вигнали туристів, які вигулювали в місті страусів (фото)

Photo by Sandy Buckler on Unsplash
Місцеву поліцію завалили дзвінками з проханням розібратися в ситуації.

Поліція Венеції примусово вислала з міста двох громадян Словенії, які привезли з собою двох ему (австралійські птахи, дуже схожі на страусів) на поїзді і прогулювалися з ними венеціанськими вулицями, ніби в цирковому шоу, пише italia-ru.com.

На площі Кампо-Санті-Апостоли двох іноземців та їхніх "домашніх тварин" однак зупинила місцева поліція, куди за короткий час надійшли десятки повідомлень про те, що відбувається. Поліцейські оштрафували обох за порушення міського порядку, виписавши два штрафи по 400 євро.

Фото: ilgazzettino.it

Пізніше з'ясувалося, що словенці володіють тваринницькою фермою.

"Ему - безпечні тварини, на нашій фермі з ними грають навіть діти!", - намагався пояснити поліції один з туристів. Але правоохоронці залишилися непохитні і наполягли, щоб словенці покинули місто.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту