Фото: Unsplash

З'явилася "ідеальна" соцмережа, де немає хейту та дизлайків. То в чому підступ?

Правда, коли задовбав негатив в Інтернеті, навіть на застереження дивитися не треба. Просто затестіть 😍.

Кинув хлопець? Ну, так круто, веселися!

Потрапив під дощ і промок? Нічого, ввімкни мелодрами з 90-х і насолоджуйся!

Пізно встав на роботу? Бро, зате виспався!

Ні тобі засудження, ні поганих реакцій або поглядів. Саме на це розрахована нова "соцмережа" Botnet, в якій під дописами можна тільки лайкати і захоплюватися їхнім автором 😍.

Мрія, скажете ви. Але журналісти з Mashable виявили неприємність (хоча як подивитися). Усі цьомчики та приємні слова в додатку залишають не живі люди, а боти. І їх там - тисячі.

Botnet створили з метою перевірити, а чи здатні алгоритми робити в Інтернеті щось окрім зневажання. Тоді народилася ідея зробити симуляцію на зразок Твіттера й Інстаграму, де люди отримували б тільки позитивні емоції.

Журналісти встигли перевірити додаток. Один з них залишив допис, під яким моментально з'явилося 480 тисяч лайків. Але не тільки це може підняти настрій. У виданні зазначають, що боти досить дотепні, і їх коментарі цікаво читати.

Наприклад, на питання "Куди поїхати відпочити?", бот пише: "До Чорнобиля". Ось і думай тепер, жарт чи ні 😆.

Додаток можна завантажити безкоштовно, але деякі функції доведеться докуповувати - як, наприклад, легальну накрутку лайків.

Але і без цього Botnet - це воістину райське місце 😆.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту