З'явилася онлайн-гра про корупцію – симулятор життя в Україні

За умовами гри, ви можете давати чи не давати хабаря, тим самим покращуючи чи погіршуючи свою карму.

В Україні з’явилася онлайн-гра "(Не)підкупність", де гравці можуть випробувати себе в ситуаціях, коли посадовці вимагають хабаря, пише uacrisis.org. Гру розробив проект з критичного мислення Uchoose.info. 

За умовами, на початку гри героєві 18 років, і він потрапляє у найбільш типові ситуації взаємодії з посадовими особами, коли з’являється варіант вирішити проблему хабарем – з викладачами, поліцейськими, лікарями, комунальниками, працівниками митниці. З 25 років герой продовжує гру або як держслужбовець, або як бізнесмен, і потрапляє в типові для них ситуації вибору – давати чи не давати хабар.

"Працюючи над цією темою, ми зрозуміли, що корупція – це певний суспільний договір. Гра дає можливість подивитися на проблему корупції з різних боків. Ви можете пофантазувати – погратися в корупціонера або антикорупціонера, і наслідки вибору "прилетять" вам тільки у віртуальній реальності. Участь або неучасть у корупції – це свідомий вибір, і тільки знаючи свої права та обов’язки ви можете не потрапляти у пастку і правильно виходити з таких ситуацій", – розповіла Олеся Драшкаба, креативний стратег Українського кризового медіа-центру.

Матерiали по темi
Зеленський попросив усіх повідомляти про хабарі і відкати по телефону (відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту