З'явилися "найки" зі святою водою в підошві. Її взяли прямо з Йордану (фото)

Взуття розраховане не для служителів церков. Воно для всіх - але із соціальною місією.

Південнокорейська компанія випустила кросівки, в яких можна буквально "ходити по воді".

Все через вшиті у підошву бульбашки з рідиною, пише Buro 24/7.

Але головною особливістю цього взуття є те, що воду для них везли прямо з річки Йордан, де хрестили Ісуса Христа. На місці її знову освятили й віддали дизайнерам. З кожним кроком вода переливається, створюючи ілюзію хвиль.

За основу для кросівок взяли класичні Air Max від Nike. Це своєрідне переосмислення образів Божества - Ісуса, котрий ходив по морю.

Але на цьому "святість" найків не закінчується. Дизайнери також прикріпили підвіску у вигляді розп'яття на шнурівку лівого кросівка, а на підошву нанесли згадку вірша 14:25 від Матвія. Устілки кросівок зробили з 100-відсоткової вовни, які відсилають до образу Агнця Божого. Вони наповнені ладаном - одним з трьох дарів, які мудреці принесли з нагоди народження Ісуса. Також на п'яту кросівок нанесли логотип студії дизайну MSCHF з ініціалами INRI (Iesus Nazaraeus Rex Iudaeorum, що перекладається як "Ісус Назарянин, Цар Юдейський").

Кросівки повинні закликати людей більше замислюватися над темою відданості у релігії, яка порівнюється з лояльністю брендам вуличного одягу.

Але ми передрікаємо інші реакції, які з'являться на це взуття. Як мінімум, що це віддає богохульством 🙂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту