Фото: https://winerytale.com

З'явився додаток, що перекладає винні етикетки для жителів Східної Європи (фото, відео)

Найголовніше - він безкоштовний 😜.

В ефірі постійна рубрика "А що там у світі вина" 😂.

Австралійська компанія Third Aurora розробила додаток для телефонів, який перекладає російською та китайською мовами етикетки закордонних вин.

Winerytale працює завдяки камері смартфона: досить навести її на етикетку - і на екрані з'явиться назва, сорт винограду й регіон, де його вирощують. Крім того, додаток має функцію доповненої реальності - на екран виводяться реальні фото виноградників і бочок, де витримувалося вино 😲.

Фото: Winerytale

Як повідомляє Forbes, додаток тестували з 2018 року на пляшках 100 різних винних компаній. Після отримання схвальних відгуків австралійці представили безкоштовну версію технології в App Store і Google Play. Прибуток розробники планують отримувати завдяки рекламним пропозиціям виробників вин.

"Ми хочемо, щоб етикетка давала більше інформації про вино. Плануємо додати переклад дегустаційних нарисів, відео та інші можливості", - цитує директора Third Aurora Дейв Чеффі видання.

Тепер англійська не перешкода поласувати келишком сухого чи напівсолодкого. Тепер будь-яка мова - не перешкода 😂.

Матерiали по темi
Новини у жартах: пиво, дискотека і вино
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту