Фото: pexels.com

З'явився калькулятор, який вираховує шкоду одягу для екології

Проєкт допомагає споживачеві зменшити кількість покупок заради порятунку планети.

Одним із трендів 2020 року назвали усвідомлене споживання. Після відмови від пластику екологи закликають також зменшити кількість покупки речей, які в кращому випадку переходять до молодшого брата чи сестри, а в гіршому - на звалище.

Новий калькулятор допомагає усвідомити всю важливість нового тренду. Алгоритм розраховує вуглецевий слід одягу, який є в гардеробі людини. Як зазначає Ніж, калькулятор аналізує відповіді користувача на 12 питань і видає результат з рекомендаціями щодо скорочення нанесення шкоди екології.

Серед питань - як часто людина робить покупки, де їх здійснює, як довго носить одяг і як за ним доглядає.

За словами секонд-хенду ThredUP, який розробив екокалькулятор, повторне використання речей або продовження їх життя допоможе істотно вплинути на екологічну ситуацію у світі, оскільки 10% від викидів вуглецю в атмосферу припадає на індустрію моди.

Перевірити слід від свого гардероба можна тут 👈.

Матерiали по темi
Підрахуй: з'явився калькулятор, що переводить час, згаяний у соцмережах, у прочитані книжки
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту