З'явився манекен Емма, який показує всі реалії офісної роботи (відео)

Фото: скрін YouTube Fellowes Brands
Автори проєкту кажуть, що реалістична лялька показує те, як ми будемо виглядати через 20 років.

Британські дослідники створили надреалістичний манекен Емму. Він показує усі негативні наслідки сидячого способу життя та малорухливої офісної рутини. Емма ілюструє результати дослідження умов праці, яке замовила компанія-виробник офісних меблів Followes. Виявляється, 90% співробітників британських компаній страждають від тих чи інших симптомів, пов'язаних з недостатньою активністю, пише Wonder.

Автори дослідження кажуть, що Емма - це приклад того, як ми будемо виглядати за 20 років, якщо не змінимо свій спосіб життя. У жінки-манекена зігнута спина, варикоз, "випирає" живіт, сухі і червоні очі, а також в неї постійні болі в спині та голові. Кажуть, що всі признаки середньостатистичного офісного працівника.😳

Творці Еммою пишаються, а користувачі в Інтернеті яскраво обговорюють та обурюються щодо неї. Мовляв: "Це занадто жорстоко та взагалі ідея створити "шокуючий" жіночий манекен - прояв сексизму". 

Хоча жінки, які справді працюють в офісі, кажуть, що у Емми стильний наряд та доброзичливий вигляд, а чоловіки жартують, що навіть запросили б її кудись після роботи.😁

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту