З'явилися перші коментарі звільнених українців та їхніх родичів після обміну (відео, фото)

Фото: Facebook Офіс Президента України
Чоловіки п`ють гарячий чай та їдять і не вірять, що їдуть додому. Мама звільненого українця плаче від щастя.

29 грудня на КПВВ "Майорське" - Горлівка проходить обмін утримуваними між Україною та представниками окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Відбувається він за формулою "всіх встановлених на всіх встановлених". Хроніку подій можна прочитати у нашому матеріалі.

Матерiали по темi
Обмін полоненими на КПВВ "Майорське": як це відбувалось

На YouTube-каналі Pavlovsky News з`явились перші відео, де видно звільнених українців. Вони п`ють гарячі напої та їдять. У тому ж відео українець Олександр Данильченко розповів про своє перебування у в`язниці. Чоловік каже, що там його били та катували. Також розповів про своє затримання:

"Об'єдналися, зв'язалися з нашими друзями в Україні, почали діяти не проти солдатів, а проти їх вищих, так би мовити кореня цього всього. Тих людей, які вбивали і грабували наш рідний Луганськ в 2014 році. Так вийшло, що попалися", - зазначив він.

За його словами, били та катували їх недовго, бо вони не мали багато інформації.

Ще один звільнений українець Едуард Алоян каже, що відчуває друге народження. 

"Я вільно себе почуваю. Можу спокійно ходити і не боятись, що мені хтось скаже: "Стій, руки за спину". І ніхто не буде мене штовхати. Закінчилось це пекло на землі, що було там". 

На тому ж каналі з`явилось емоційне відео зустрічі звільненого українця з мамою. Жінка каже, що до останнього не вірила у звільнення сина, поки не побачила його.

А ще на Офіційній сторінці Офісу Президента у Facebook з`явились щасливі фото звільнених українців та їх родичів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту