Фото: Unsplash

З'явився сайт, на якому можна нескінченно слухати муркотіння кота

Проблема з наявністю вдома вихованця вирішена ?.

Власники котів знають про те, що немає приємніше процедури,  ніж погладити вдома кота. Той починає проявляти ласку, закривати очі від насолоди й видавати характерні звуки задоволення - муркотіння.

Однак вчені не впевнені, що приємне людському вуху "мур-мур" обов'язково передає задоволення домашнього вихованця. Деякі дослідники припускають, що таким чином котики відновлюються від стресу або навіть змушують свою шкіру регенерувати.

Поки точної відповіді на причину муркотіння в учених немає, є 100-відсоткова впевненість у тому, що ці звуки сприятливо впливають на здоров'я людини. Погладжування кішки - чудовий засіб позбавлення від стресу. Також муркотіння на третину знижує ризик інсульту або серцевого захворювання.

Але що робити тим нещасним, які з різних причин не змогли завести вдома кота? Проблему вирішив бельгійський саундпродюсер Стефан Піджон, який придумав спосіб слухати муркотіння котиків 24/7. Стефан є розробником сайту mynoise.net, де можна вибирати будь-яку мелодію і звуки для фонового режиму. На численні прохання чоловік додав звук буркітливого кота на сайт, але результат не до кінця того влаштував. Тому Піджон запустив повноцінний сайт Purrli, де кіт мурчить без зупинки.

Фото: purrli.com

Головною особливістю сайту є те, що муркотіння віртуального кота можна налаштувати під себе. Як повідомляє Афіша, за допомогою повзунків можна зробити звук грайливішим, бадьорішим, голоснішим, тихішим - як душа забажає.

Крім того, Purrly (Мурка) час від часу вимагає до себе уваги, що створює ілюзію, ніби людина грає з живим вихованцем (варіація на тему Тамагочі ?).

У мережі винаходи бельгійця оцінили позитивно. Особливо до смаку диво-сайт припав справжнім котам, які потішно реагували на муркотіння свого віртуального побратима ?.

View this post on Instagram

Fun with Purrli.com. My cats are very confused. ?

A post shared by Kris Howard (@krishoward) on

???
Матерiали по темi
Що накоїв нахабний кіт: збери пазл з "Йодом"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту