З'явився сайт з фотогалереєю котів, схожих на Гітлера

Тільки наві-і-і-що ?.

На сайті "Коти, які схожі на Гітлера" збирають світлини домашніх улюбленців, що нагадують фюрера.

Він існує з 2006 року і до 2014 року туди набирали фото "фашистських" котів. За цей час там накопичилося близько 9 тисяч знімків бідолашних тварин.

Переважно це чорно-білі коти, у яких плями на обличчі нагадують вуса Гітлера. Всі фото відсортовані від максимально схожих до несхожих, повідомляє Ніж.

"Ваша кішка схожа на Адольфа Гітлера? Щоночі прокидаєтеся в холодному поту, боячись, що вона побігла до Польщі? Чи любить вона підіймати лапку і видавати звук на кшталт "зіг мяу"? Якщо так - цей сайт для вас", - описують свій портал його автори. ?

Під фотографіями котів обов'язково міститься інформація про них - прізвисько та ім'я господаря.

Раніше на сайті ще був форум для обговорення зігокотиків, але зараз він там відсутній. Залишили тільки два поля, на яких можна висловитися про те, чому одного котогітлера варто любити, а іншого - ні ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту