З`явився сервіс, який допоможе скласти список покупок під час карантину

Фото: Unsplash by Jordan Madrid

Їжа та кулінарія на карантині - окрема тема. Скільки не ходи в магазин і не купуй продуктів на два тижні, вони закінчуються рівно за 3-5 днів.🤣 Момент знову йти в магазин приходить дуже швидко, і починається паніка - що купити і в якій кількості, щоб вижити в самоізоляції через коронавірус. 

Російський дизайнер та розробник сайтів під ніком Sasha Koss створив та запустив сервіс, який допоможе в один клік створити список покупок. Про це він повідомив в зібранні Hacker News.

Сайт є абсолютно безкоштовним. А скласти список покупок максимально легко: потрібно у відповідних віконцях вказати тривалість перебування вдома, кількість осіб та меню. В результаті сервіс вам покаже інтерактивний перелік, яким можна поділитися з родиною. Придбані продукти можна позначати галочкою.

Ось, наприклад, список продуктів, які потрібні будуть для трьох дорослих людей на 14 днів.

Тому наступного разу, готуючись вийти в магазин, витратьте хвилинку часу на цю програму, щоб не скуповувати всі продукти підряд. А ще не забувайте з собою маску та антисептик.😉

До речі, як боротись з зайвими кілограмами, якщо вони з`являються під час самоізоляції, "Йод" теж знає. Ось наше спеціальне відео - "Фітнес на карантині".😃

Матерiали по темi
Фітнес на карантині: вправи, що не дадуть набрати вагу, сидячи вдома
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту