За 3 тижні до прем’єри: Marvel презентувала новий тизер-трейлер “Месників” (відео)

Фото: Pixabay.com
І в ньому показали більше спойлерів, ніж в усіх попередніх роликах.

Кіномани почали заспокоюватися, а фанатські канали на YouTube змучилися придумувати нові шляхи розвитку сюжету “Месників. Фінал”, які за декілька тижнів мають вийти на широкі екрани. І все так і мало би продовжуватися, якби не одне “але”. Студія випустила новий трейлер-тизер популярного фільму, і в ньому показали ще більше сцен, які перевернуть усі теорії фанів з ніг на голову.

Marvel показала усіх персонажів, що вижили

Так-так, нарешті студія перестала приховувати героїв, яких не знищив Танос з рукавицею. Окрім основної шістки, у трейлері можна побачити Ракету, Небулу, Роніна, Брюса Беннера, Людину-мурашку та навіть Пеппер Потс. Яка, судячи з відео, теж налаштована помститися.

Залізна Людина повернеться на Землю

У кадрі Тоні Старк тисне руку Капітану Америці. А це означає, що хлопці помиряться заради вищої цілі. Однак все ще неясно, яким чином Тоні повернеться на рідну планету.

Танос нікуди не зник

Після теорій про те, що Танос відійшов від своїх планів урегулювати демографічну ситуацію у Всесвіті, фанати почали одразу шукати нове зло, з яким доведеться зустрітися Месникам у четвертій частині. Однак Marvel одним махом зруйнувала ці пошуки: у відео Танос постає у повній готовності до битви. І зовсім не на полі з городом, куди його передчасно відправили глядачі.

Але тизер так і не дав відповіді на інші екзистенційні питання. Чи відправляться герої у квантовий світ, щоб змінити минуле? Чи є Танос лише одним зі злодіїв, які будуть намагатися захопити владу у космосі? Та хто з героїв не переживе "Фінал"?

Відповіді – вже 24 квітня.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту