За 30 років - майже 10 мільярдів. Прогноз чисельності населення Землі від ООН

Приріст населення трапиться через ситуацію у бідних країнах.

Чисельність населення Землі збільшиться на 2 мільярди до 2050 року.

Такий висновок зробили в ООН в доповіді про глобальні демографічні зміни, передає UN News.

За прогнозом Організації, 50% загального приросту населення дадуть дев'ять країн: Індія, Нігерія, Пакистан, Демократична Республіка Конго, Ефіопія, Танзанія, Індонезія, Єгипет, США. Експерти ООН передбачають, що у 2027 році Індія обжене Китай за чисельністю населення і посяде перше місце у світі.

Таким чином, через 30 років загальна кількість населення світу становитиме 9,7 мільярдів.

"Найбільш стрімкими темпами населення зростає в найбідніших країнах світу, що призводить до додаткових труднощів в боротьбі з бідністю, нерівністю і голодом, а також підриває зусилля по зміцненню систем освіти та охорони здоров'я", - пише заступник генерального секретаря ООН з економічних і соціальних питань Лю Чженьмінь.

У доповіді наголошується, що населення планети старіє, і в першу чергу це стосується країн Європи й Північної Америки. У 2018 році кількість людей у ​​віці від 65 років і старше вперше перевищила кількість дітей до 5 років.

Головними причинами старіння населення планети є збільшення тривалості життя і зниження рівня народжуваності. Причому постійно збільшується число країн, в яких спостерігається скорочення чисельності населення.

Автори доповіді прогнозують, що до 2050 року чисельність населення в 55 країнах світу скоротиться мінімум на 1%. Серед них - й Україна.

Хлопці! Молодь! Потрібно щось робити. Гаджети не збільшують народжуваність. Треба поставити собі завдання - "наздоженемо і переженемо Індію!", - і щодня її вирішувати. Відключення світла, високі ціни на алкоголь і сигарети, а також відсутність Wi-Fi можуть допомогти розв'язати це завдання.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Тетяна Бондар
так збільшиться чи зменьшується населення?
24 черв 2019 р., 06:29
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту