За останні 200 років люди стали більш щасливими, - вчені

Фото: Unsplash

Науковці з Ворицького університету, Британія, вирішили дослідити рівень задоволення сучасних людей від життя, порівнюючи з минулими сторіччями.

Для цього вони проаналізували вісім мільйонів книжок і 65 мільйонів газетних статей, що опублікували з 1820 по 2009 роки. Британці шукали текстові вираження емоцій, пов'язаних із щастям, пише MIT Technology Review з посиланням на дослідження університету.

Також вчені стежили за тим, як часто позитивні та негативні тексти загалом з'являлися у періодиці США, Великої Британії, Італії та Німеччини за останні 200 років. Так науковці створили історичні показники щастя для цих чотирьох країн.

По завершенню аналітики текстів, вчені зробили висновок, що людство ще ніколи не переживало стільки щастя, як у наші часи. Наприклад, у XX столітті рівень вдоволеності від життя знизився через війни та численні страйки профспілок з вимогами більших зарплат. А у наш час стабільне економічне становище та відсутність масових конфліктів змушують людей переживати більше позитивних емоцій.

Матерiали по темi
Психологія усмішки: існує 19 її видів і лише 6 з них позитивні
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту