За перші місяці цього року прибуток Netflix збільшився удвічі

Фото: Pexels
Загальна кількість користувачів сервісу перевищила 182 млн.

Для когось карантин приніс збитки та навіть банкротство, а для когось, навпаки, став поштовхом до успіху. Ось, наприклад, Netflix. За перші 3 місяці 2020 року прибуток компанії збільшився вдвічі. За період карантину через пандемію коронавірусу у копілочку крапнуло 709 млн доларів. Це удвічі більше порівняно з тим же періодом минулого року, пише The New York Times.

З початку поширення COVID-19 на сервіс підписалось 15,7 млн осіб. Тепер загалом там більше ніж 182 млн користувачів.

Але виконавчий директор Netflix Рід Гастінгс не поспішає радіти. У своєму зверненні до акціонерів він сказав, що такого невизначеного і тривожного майбутнього він ще не бачив.

"Це неймовірна трагедія для всього світу. Всі борються не тільки з наслідками для здоров'я, але також з голодом і бідністю. Ми справді не впевнені в тому, що принесе майбутнє", - сказав він.

Також у компанії зазначили, що, хоч і добре впорались з періодом кризи, але все одно очікують "зниження прибутку і зростання членства, коли режим самоізоляції закінчиться". 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту