За першу половину 2020 року вугільних електростанцій значно поменшало, - дослідження

Фото: Unsplash by Dominik Vanyi
Підприємства в основному закривають у Європі та США.

Екологічна організація Global Energy Monitor провела дослідження, яке показало, що за першу половину 2020 року зменшилась кількість підприємств вугільної енергетики. По всьому світу їх просто більше закрили, ніж ввели в експлуатацію, пише The Guardian. 

Спеціалісти кажуть, що така закономірність простежується вперше в історії. З початку цього року і до теперішнього часу в експлуатацію запроваджені вугільні електростанції загальним обсягом 18,3 гігавата, а закриті обсягом понад 21 гігават.

В основному підприємства закривають у Європі та США. Китай, який є найбільшим у світі джерелом викидів парникових газів, продовжує домінувати в розвитку вугільної енергетики. Там розміщено майже половина вугільних електростанцій, які працюють. Однак, показники споживання вугільної енергетики в Китаї також впали на 40%.

Причини зменшення кількості вугільних електростанцій пояснюють економічними наслідками пандемії й посиленням регулювання викидів вуглецю. 

Міжурядова група експертів з питань змін клімату проаналізувала, що до 2030 року виробництво електроенергії з вугілля повинно впасти на 50% у порівнянні з нинішніми рівнями. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту