Заборона на секс: в Англії парам, які не живуть разом, не вийде вступити в інтимний зв`язок

Фото: Unsplash by Alejandra Quiroz

З 1 червня у Великій Британії діє закон, що забороняє парам, які не проживають разом, перебувати в одному приміщенні під час карантину. Люди ж назвали це "забороною на секс", адже за таких обставин партнери не зможуть легально вступити в статевий зв'язок, пише Mashable.

Згідно з новими правилами, "двоє і більше людей не можуть перебувати в одному приміщенні, соціально взаємодіяти одне з одним або разом здійснювати будь-яку іншу діяльність". Закон також забороняє ночувати не вдома, за винятком випадків, коли мова йде про роботу, навчання, похорон, надання екстреної допомоги або уникнення шкоди життю і здоров'ю.

На вулиці, наприклад, англійці можуть перебувати групами до 6 осіб, але соціальну дистанцію при цьому ніхто не відміняв. Тому на вулиці вступити в інтимний зв`язок теж не вдасться, жартують люди.?

Один британський адвокат написав у своєму Twitter: "Боюся, ви все зрозуміли правильно. Не можу повірити, що збираюся твітнути це. З завтрашнього дня секс в приватному просторі між двома (або більше) людьми, які не живуть разом, прирівнюється до "зборів" 2 або більше людей і, отже, є незаконним". 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту