Заборонили рекламу та заблокували маски - чому Instagram ввів нові закони

Фото: Pexels
Дослідники вважають шкідливими для психічного здоров'я людей маски-імітації пластичної хірургії в соцмережі.

В Instagram ввели нові заборони. 

Великобританії вважає, що реклама дієтичних добавок у соцмережі - це маніпулювання користувачами та більше не дозволяє публікувати схожі пости, пише BBC.

Показали це на прикладах зірок телебачення Кеті Прайс та Лорен Гуджер, які радили у своїх акаунтах дієтичні напої для схуднення. 

"Не можу зупинитися. Це швидкий і зручний спосіб скинути вагу у здоровий спосіб. Цей напій містить вітаміни, клінічно тестовані натуральні волокна і без проносного ефекту. Та, що найважливіше, він діє щоразу!", - підписувала фото Кеті Прайс у Instagram.

Фото: скрін Instagram

Відомство, яке контролює дотриманням стандартів у рекламі (ASA), виявило порушення. Вони кажуть, що на фото чітко видно, що зіркам не потрібно худнути, їх вага і так - здорова. 

Щодо посту Лорен Гуджер в соцмережі один з представників компанії сказав, що дуже вірогідно, що дівчина відредагувала своє фото та зробила талію ще тоншою і зображення "не відповідає її реальній формі". 

Фото: скрін Instagram

Ще одна зірка - Джорджія Гаррісон радила у своєму акаунті гумки для втрати ваги, які теж визнали спеціалісти - недієвими, а пости в Інстаграмі - недопустимими.

Фото: скрін Instagram

Зірок регулятори попросили видалити ці пости, та на майбутнє заборонили публікувати схожі рекламні фото. Це стосується також і самих компаній з недієвими та шкідливими добавками.

Та на цьому нові заборони в Instagram не закінчились. Також більше не побачимо у соцмережі маски, які імітують пластичні операції на обличчі. Дослідники виявили, що такі фільтри можуть погіршити у людей сприйняття своєї зовнішності, пише BBC. Ось такі фільтри видалять із соцмережі.

"Ми змінюємо нашу політику та хочемо, щоб наші фільтри були позитивним досвідом для людей. Поки ми не оновимо наші правила, ми видалимо всі маски з галереї ефектів, пов’язані із пластичною хірургією та припинимо подальше схвалення таких ефектів", - прокоментував прес-секретар компанії.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту