Фото: Unsplash

Забудькуваті люди - розумніші. Так кажуть вчені

Таким чином вони чистять свій мозок від зайвої інформації.

Деякі люди мають одну властивість пам'яті, яка часто дратує інших людей. Наприклад, вони не можуть згадати, куди поклали гребінець, ключі або важливий документ. Часто вони забувають про зустрічі - і постійно потребують нагадувань.

Можна б було запідозрити їх у наявності якогось розладу. Або просто скинути все на "а, у тебе жахлива пам'ять!". Але вчені стверджують, що забудькуватість - це добре. Вона потрібна людям для того, щоб отримувати нову інформацію.

Як повідомляє Медікфорум, забування якогось факту є результатом очищення пам'яті. Це реакція на перевантаженість мозку, що звільняє "осередки інформаційного архіву в голові" для отримання нових відомостей.

За словами дослідників, заміна старих відомостей новими виявилася корисною і з еволюційної точки зору. За допомогою такої "функції очищення", людина може швидше адаптуватися до нових ситуацій, узагальнюючи попередній досвід.

Навіть більше: експерти рекомендують очищати свою пам'ять насильно. Наприклад - за допомогою фізичних навантажень.

Тепер звинуваченням забудькуватих людей покладено край ?.

Матерiали по темi
Люди з татуюваннями схильні до імпульсивних рішень, - вчені
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту